Wybielanie

Czy moje zęby nadają się na wybielanie zimnym światłem?
System BEYOND TM  daje możliwość niemalże magiczne rezultaty, każdemu, kto by chciał wybielić zęby. Przede wszystkim dotyczy to osób, których zęby zostały przebarwione poprzez palenie tytoniu czy picie kawy lub herbaty. BEYOND TM wybieli również zęby przebarwione tetracykliną., poplamione fluorem czy też pożółknięte na skutek stosowania leków.

Jak bardzo wybielą się moje zęby?
Przeprowadzone testy potwierdzają, że po zastosowaniu wybielania BEYOND tm, zęby staja się bielsze od 5 do 14 odcieni (według skali VITA ). Rezultaty zależne są od tego jak bardzo ciemne były przebarwienia. Jednak gwarantowanym ostatecznym rezultatem będą białe, lśniące zęby.

Jak długo utrzyma się efekt wybielania?
Zależne jest to od indywidualnych predyspozycji oraz sposobu odżywiania się, jednak efekt zwykle utrzymuje się przez dwa lata. Stosując preparaty do podtrzymywania efektu wybielenia, możesz zachować idealnie białe zęby przez długie lata.

Jaka jest różnica między wybielaniem systemem BEYONDtm, a innymi metodami?
Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez żadnych efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów i daje najlepszy możliwy rezultat.

Jak długo trwa zabieg systemem BEYOND tm?
W zaledwie 30 do 45 minut przebarwienia, które pojawiły się w przeciągu lat znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki. Czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu nie trwa dłużej niż wizyta u fryzjera, manicure czy tez wypicie filiżanki dobrej kawy. To jest takie proste!

Czy zabieg system BEYONDtm jest bezpieczny?
Technologia zimnego światła BEYONDtm jest całkowicie bezpieczna. Ziemne światło stosowane w naszym systemie nie powoduje podrażnienia nerwów. Natomiast środek wybielający jest oparty na składnikach wodnych i nie uszkadza ani zębów ani szkliwa.

Jak mam dbać o moje zęby po zabiegu?
Przez przynajmniej 48 godzin po zabiegu neleży zachować białą dietę. Ten  okres nazywany jest “białymi dniami”. Należy zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, czerwonego wina i innych “kolorowych”  napojów oraz pokarmów.
Aby utrzymać biel zaleca się szczotkowanie zębów pastą wybielającą BEYONDtm Pearl White r.

wybielanie zębówaparat ortodontyczny - implanty - aparat stały - protetyka - estetyka - sterowana regeneracja tkankowa - wypełnienia